Başkan Turgut, Ankara’da


26 Haziran 2024
Okuma : 59

BAŞKAN TURGUT’TAN CHP GENEL BAŞKANI ÖZEL’E ZİYARET
Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış ile birlikte, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sn. Özgür Özel’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti.
Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, CHP Genel Başkanı Özgür Özel tarafından kabul edildi. Başkan Turgut, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i ziyaret ettim. Birlik ve beraberlik içerisinde, ülkemiz için başarıdan başarıya koşmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.
Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Başkan Mustafa Turgut, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Genel Başkan Özgür Özel ile bir araya geldi. Turgut, ziyaretinde CHP Genel Başkanı Özel’e, Silifke’de ikinci döneminde gerçekleştireceği hizmet ve yatırımlar ile hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi.
‘Genel Başkanımız Özel’e teşekkür ediyorum’
Misafirperverliği için Genel Başkan Özgür Özel’e teşekkür eden Başkan Turgut, ‘Güleryüzü, enerjisi ve vizyonuyla Türkiye siyasetine yeni bir soluk getiren Sayın Genel Başkanımızın önderliğinde yerelde ve genelde, halkın iktidarını hep birlikte kuracağız. Genel Başkanımıza Silifkeli hemşerilerimizin selamlarını ilettik. İlgilerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. Hep birlikte başardık ve başaracağız’ dedi.
Başkan Turgut, ziyaretin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’e içerisinde Silifke’ye ait yöresel ürünlerin yer aldığı hediyelerini takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir