Altunok, Asfaltsız yol bırakmıyacağız


08 Haziran 2023
Okuma : 381

Altunok, “Asfaltsız Yolumuz Kalmayacak”
Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, ilçe merkezinin yanı sıra tüm mahallelerde asfaltsız yol bırakmayacaklarını açıkladı.
Göreve geldikleri günden bu yana hayata geçirdikleri projelerin yanı sıra belediye araç parkını da güçlendirdiklerini belirten Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediye bünyesinde kurdukları üretim tesisinin yanı sıra asfaltlama çalışmalarında kullanılacak yeni araçlar da satın aldıklarını belirterek, tüm mahallelerde asfaltlama çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfaltlama Ekipleri tarafından mahallelerde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Altunok, “Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımız ve muhtarlarımızın en büyük isteği olan yeni yolların açılması, zamanla bozulan yolların bakım-onarımının yanı sıra asfaltlama ve parke taşı döşeme çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz. Belediye bünyesinde kurduğumuz asfalt üretim tesisi sayesinde ve satın alarak araç parkımıza dahil ettiğimiz yeni araçlarla asfalt üretimine devam ediyoruz. Bir program dahilinde de ürettiğimiz asfaltla tüm mahallerimizin yollarını asfaltlıyoruz. Bu çalışmalarımızın yanı sıra halkımızı ve kentimizi de modern projelerle buluşturmaya devam ediyoruz. İlçemiz Silifke yapacağımız yeni yatırım ve hizmetlerle çok daha modern bir şehir haline gelecektir” dedi.
Asfaltlama hizmetlerinde kullanılacak olan yeni aracı hizmete sunduklarını da bildiren Silifke Belediye Başkanı Altunok, mahallelerinde yürütülen asfaltlama çalışmaları için teşekkür ziyaretine gelen Ulugöz Mahallesi Muhtarı İlyas Çağıl ve mahalle halkını da makamında kabul etti.
29.05.2023, Mevlüt Partal, Silifke,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir