Kıratlı, “Onlar boş konuşur biz icraat yaparız”


23 Nisan 2023
Okuma : 842

Seçim çalışmaları kapsamında Silifke ilçesini ziyaret eden AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Ali Kıratlı, “Terör örgütlerine kucak açan, partimizin artıklarıyla yol yürümeye çalışanların söylemleri laftan öteye gitmez. Mersin’de birinci partiyiz. Bunu kendi yaptırdıkları anketlerde de görüyorlar. Algı yapmakta üzerlerine olmayan bu zihniyet, 14 Mayıs’tan sonra tarihin tozlu sayfalarında kaybolacaklarını çok iyi biliyorlar. Onlar söyler, biz ise icraat yaparız” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği her ilçede büyük sevgi ve ilgiyle karşılanan AK Parti Mersin 2. Sıra Milletvekili Adayı Ali Kıratlı’nın son durağı Silifke ilçesi oldu. Kıratlı, Silifke programında ilk olarak AK Parti Silifke İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Kıratlı, burada kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

“Silifke kararını çoktan vermiş”
Kıratlı ilçe binasında yaptığı konuşmada, “Tarihi, tarımı, turizmi ile tüm dünyaya nam salmış, sabahı güzel Silifke’mize gelmenin ve buradaki kalabalığın heyecanını yaşıyorum. Mersin’de tarımıyla, turizmiyle ekonomiye can katan en önemli ilçelerimizden biri olan Silifke’mizde gördüğüm manzara, diğer ilçelerimizde olduğu gibi burada da sonucun belli olmasıdır. Bugün burada gördüm ki, Silifke kararını vermiş. Silifke, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yola devam diyor. Silifke, ülkesinin geleceğini düşünüyor. Silifke, güçlü Türkiye istiyor. İnşallah 14 Mayıs’tan sonra da Silifke’nin, devamlılığını istediği güçlü Türkiye yolunda ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“Ordumuza satılık diyenler, hangi yüzle gelecek?”
Muhalefete sert sözlerle yüklenen Kıratlı, “Seçimden seçime buralara gelen, seçildikten sonra kendi partililerini dahi tanımayan bazı zihniyetler bugün buralara gelmeye çalışmış, ancak Silifke’mizin gerçek sahipleri bu şovmenlere gereken cevabı vermiştir. Şov peşinde olan bu zihniyetler güzide ilçemiz olan Silifke’ye en son, ülkemizi büyük yasa boğan orman yangınları esnasında gelmiştir. O geldiği günde de sosyal medya üzerinden çektiği videolarla burada şovunu yapıp gitmiştir. O günden sonra burada kendisini gören olmamıştır. Kimden bahsettiğimi sizler de çok iyi biliyorsunuz. İsmini anmak istemiyorum ama bahsettiğim kişinin kim olduğunu biliyorsunuz. Ordumuza satılık diyenler, buralara hangi yüzle gelecek ki?” ifadelerini kullandı.

“Terör örgütlerine kucak açanlar, 15 Mayıs’ı beklesinler”
AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Ali Kıratlı, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Terör örgütlerine kucak açan, yerli ve milli üretimlerimiz olan İHA ile SİHA’larımıza her fırsatta dil uzatan, partimizin artıklarıyla yol yürümeye çalışanların söylemleri laftan öteye gitmez. Teröristlerle birlikte hareket edip, şehit analarının yanlarına gidecek yüzü olmayanlar Mersin’de bol keseden atıp tutuyorlar. Tek bildikleri algı ve şov yapmak.”

“Mersin’de birinci partiyiz”
“Buradan sizlere şunu belirtmek istiyorum. Mersin’de birinci partiyiz. Bunu kendi yaptırdıkları anketlerde de görüyorlar. Algı yapmakta üzerlerine olmayan bu zihniyet, 15 Mayıs sabahı uyandıklarında tarihin tozlu sayfalarında kaybolacaklarını çok iyi biliyorlar. Mersinli hemşehrilerim, seçim günü bu zihniyetlere gereken cevabı sandıkta verecektir. Size son olarak şunu söyleyeyim; onlar sadece söyler, biz ise icraat yaparız” diyen Kıratlı,
konuşmanın ardından ilçede bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflara yaptığı ziyarette Silifke’ye tekrar geleceğini vurgulayan Kıratlı, ilçede çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir