Mustafa Turgut, “Silifke’de vurdu geçti”


03 Nisan 2024
Okuma : 2.605

BAŞKAN MUSTAFA TURGUT’A SEVGİ SELİ
Turgut, “Parti ayırımı yapmadan hizmet üreteceğiz”

Turgut, “Silifke hak ettiği yere en kısa zamanda gelecek”

31 Mart Yerel seçimlerinde kullanılan 80 bin oyun 45 bin 274’ünü alarak 5 yıl aradan sonra yeniden Silifke Belediye Başkanlığına seçilen Dr. Mustafa Turgut, Silifke’nin hak ettiği yerde olmadığını, Silifke’nin hak ettiği yere gelebilmesi için var gücüyle çalışacağını söyledi.
CHP İlçe teşkilatı, partililer ve seçmenleri ile birlikte araç konvoyu düzenleyerek seçmenlerine teşekkür eden Mustafa Turgut, Anıt meydanında davul zurna eşliğinde Silifke halkının sevgi seli ile karşılandı.

TÜM TÜRKİYE’DE DEMOKRASİ KAZANDI
CHP İlçe Başkanı Zarif Korkmaz, Anıt meydanında yaptığı konuşmasında, “Sandık başına giden, demokrasi adına oy kullanan ve demokrasimize katkı sunan tüm Silifkeli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Millet iradesinin sandığa yansımasına göre çıkan sonuçta Kadınlarımız, gençler, yaşlılar, çocuklarımız, esnaflarımız, çiftçilerimiz, işçilerimiz ve memurlarımız kazandı. Kısacası sandıktan çıkan sonuca göre Silifke kazandı. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu parti’nin Türkiye genelinde çoğunluğu alarak sandıktan çıkması hepimize kutlu olsun” dedi.
2019’DA VERDİĞİMİZ EMANETİMİZİ BU GÜN GERİ ALDIK
Biz buraya konuşmaya çıktık ama asıl konuşan sizlersiniz, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim diyen Turgut, “Silifke’ye hem bayram erken geldi hem de bahar. 1790 yıllardan beri hiçbir zaman Silifke ile Mersin aynı partiden olmamış. İlk defa 31 Mart yerel seçimleri ile hem Silifke hem de Mersin Büyükşehir Belediyesini aynı partiden oldu. Hep beraber bir tarih daha yazdık. Bizler sözlerimizin arkasındayız. Öncelikle sizin emanet ettiğiniz o paralara sahip çıkacağız. Zenginleşmeyeceğiz, zenginleştirmeyeceğiz ve sadece sizin için kullanacağız. 2019’da devrettiğimiz emanetimizi geri almaya geldiğimizi söylemiştik ve sizlerle birlikte geri aldık” dedi.
PARTİ AYRIMI YAPMADAN HİZMET ÜRETECEĞİZ
Verdiğimiz sözleri yapmaya devam edeceğiz diyen Turgut, “Silifke hak ettiği yerde değil. Silifke’nin çok daha iyi yerlerde olması gerekiyor. O yüzden biz üzerimize aldığımız sorumluluğun farkındayız. Aynı zamanda onun onurunu ve gururunu da yaşıyoruz. Tüm Silifke halkımızın oyunu aldık. Yüzde 60’a yaklaştık. Bizim amacımız bundan sonra diğer yüzde 40’ında oyunu almak. Bundan sonra hiçbir parti ayrımı yapmadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Mitinglerde bu güne kadar yapacaklarımızı anlattık. Onların hepsini yerine getireceğiz. Hatta vaat etmediklerimizi de yapacağız bunları göreceksiniz. Silifke hak ettiği yere kısa zamanda gelecektir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir