Sever, Mersin ve ilçeleri fet etti.


24 Şubat 2024
Okuma : 2.744

Sever, Mut’ta vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

AK Parti MKYK Üyesi, Ekonomi Eski Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, 31 Mart 2024 yerel seçimleri çerçevesinde sürdürdüğü Mut programı kapsamında, sabah saatlerinde partililer ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı teşkilatıyla gerçekleştirilen program çerçevesinde; Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Mut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker, AK Parti Mut İlçe Başkanı Fatih Ünver, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve seçmenler ile seçim bürosu istişare toplantısı yapıldı.

Esnafın Sever coşkusu

Öğle saatlerinde İç Çarşı esnafını ziyaret eden Sever ve Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Mut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker, AK Parti Mut İlçe Başkanı Fatih Ünver, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, ardından Köylü Pazarı ve Cuma Pazarı esnaflarına ziyarette bulundu. Mustafa Sever, esnaf ve pazar esnafının sorun ile taleplerini dinleyerek, Cumhur İttifakı belediyeciliğinin tüm sorunları çözeceğini ifade etti. Dış Çarşı esnafına da akşam saatlerinde ziyaret gerçekleştiren Sever’e, esnafın ilgisi yoğun oldu. Sever, esnafların sorunlarını dinleyerek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Mustafa Sever daha sonra Yukarı Köselerli ve Aşağı Köselerli Mahalleleri’ne geçerek, vatandaşlar ile bir araya gelerek, programı tamamladı. Sever’e Cumhur İttifakı teşkilatıyla gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde; Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Mut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker, AK Parti Mut İlçe Başkanı Fatih Ünver, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve seçmenler eşlik etti.
Mersin-Silifke yolunun önemine değinen Sever, “bir an önce bu yolu tamamlamamız gerekiyor, inşallah hem Silifke yolumuzu hem Organize Sanayi Bölgemizi eşzamanlı olarak tamamlayacağız. Mut’umuzun hizmetine sunacağız Allah’ın izniyle” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir