Altınok, Hizmetlerimiz son gaz devam ediyor.


16 Mart 2023
Okuma : 358

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirterek belediye hizmetlerini tüm vatandaşlara ulaştırdıklarını söyledi.
*
Silifke merkezi, Taşucu, Atakent, Gazi, Göksu ve diğer mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Sadık Altunok, burada mahalle muhtarları ve vatandaşların istek ve taleplerini de dinledi.
Şehir merkezi ve mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Altunok, belediye olarak öncelikli hedeflerinin Silifke’ye ve halka hizmet etmek olduğunu belirterek, “Şehrimiz Silifke’nin hak ettiği hizmetleri alması ve marka bir şehir olması için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Bizim tek derdimiz şehrimize ve halkımıza hizmet etmektir. Bunun için şehrimize değer katacak projeleri birer birer hayata geçirmek için gece-gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehrimizin daha da büyüyüp gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz, bundan sonrada yapacağımız çalışmalarla yeni projelerimizi hayata geçirmeyi sürdüreceğiz. Halkımız ve Silifke’miz lehine yeni projeler hazırlayarak hizmet üretmek, şehrimizin kalkınmasına, insanımızın refahına ve huzuruna katkı sağlamak bizler için büyük bir heyecandır” diye konuştu.
Başkan Altunok, vatandaşlarla da görüşerek hem onlardan gelen sorun ve istekleri dinledi, hem de belediye çalışmaları hakkında halkı bilgilendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir