Altunok’tan Medcem’e teşekkür ziyareti
Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçede eğitime, spora, kültüre, sanata ve sosyal projelere destek veren Medcem Çimento Fabrikasını ziyaret etti.
İlçeye bağlı Akdere Mahallesinde faaliyetini sürdüren Eren Holding Medcem Madencilik Şirketine bağlı çimento fabrikasını ziyaret eden Başkan Altunok, burada Fabrika Genel Müdürü Murat Kahya tarafından karşılandı.
Ziyarette konuşan Silifke Belediye Başkanı Altunok, “Verdiğiniz hizmetlerle ilçe ekonomimizin canlandırılmasının yanı sıra bölge insanımıza iş ve aş imkanı da sağlamanız bizleri mutlu etmektedir.Eren Holding Medcem Madencilik Şirketi olarak halkımıza yönelik hazırladığımız eğitim, spor, sanat,sosyal ve kültürel alandaki projelere de destek sağlamanız halkımızı ve bizleri mutlu etmektedir. İlçemize sağladığınız katkılardan bahsetmek istersek bir süre önce Taşucu Mahallemizde hizmete açtığımız Prof. Dr. Aziz Sancar Bilim Merkezi ve Kütüphanemiz ülkemiz genelinde ilkler arasında yer almaktadır. Yarınımızı emanet edeceğimiz gençlerimizin eğitilmesi, okuması, araştırması, sorgulaması, milli ve manevi değerlerimize bağlı, bilgili ve yetenekli birer birey haline gelebilmeleri için hayata geçirdiğimiz bilim merkezi ve kütüphane projemize en büyük katkı yine sizlerden gelmiştir. Bölge insanımıza sağladığınız aş ve iş imkanının yanı sıra halkımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın yararına hayata geçirilen eğitim, spor, kültür, sanat ve sosyal projelere verdiğiniz destekler hem bizleri hem de ilçe halkımızı son derece memnun etmektedir. Bu konuda gösterdiğiniz özveri ve desteklerden dolayı Eren Holding Medcem Madencilik Şirketine ve sizlere çok teşekkür ediyorum” diyerek Fabrika Genel Müdürü Murat Kahya’ya memnuniyetini bildirdi.
Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Eren Holding Medcem Madencilik ŞirketiFabrika Genel Müdürü Murat Kahya’da konuşmasında, şirket olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ilçe belediyesi ve diğer sivil toplum kuruluşları tarafından hazırlanan eğitim, spor, kültür, sanat ve diğer sosyal projelere yönelik faaliyetlerine destek olmaya devam edeceklerini hatırlattı.


26 Kasım 2021
Okuma : 296

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir