Turgut, “Söz verdik eksikleri tamamlayacağız “


04 Temmuz 2024
Okuma : 1.251

Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, yerel seçimlerden sonra yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini belirterek, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile başarılı hizmetler yaptıklarını söyledi.

Turgut, “Gelecek nesillere yaşanabilir bir kent bırakmak ve ilçemizi geliştirip kalkındırmak adına daima çalışıyoruz. Silifke, hepimizin ortak bir değeridir” dedi.

Başkan Turgut, yerel seçimlerden sonra yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini belirterek, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile başarılı hizmetler yaptıklarını söyledi. Turgut, proje ve hizmetlere ilişkin şu bilgileri verdi.

“Gelecek nesillere yaşanabilir bir kent bırakmak ve ilçemizi geliştirip kalkındırmak adına daima çalışıyoruz. Önceki dönemimizde yaptığımız hizmetlerimiz ve kentimize kazandırdığımız yatırımlarımız ortada. Birlik ve beraberlik içerisinde bu güzel ilçemizi çağdaş bir kent yapma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Silifke, hepimizin ortak bir değeridir. Bütün çabamız kent merkezimiz ve 88 mahallemizdeki eksiklikleri tespit edip her mahallemize eşit hizmeti sunabilmek. Görev yaptığımız önceki dönemimizde şehrimize kalıcı projeler ve güzel hizmetler yaptık. Silifke Belediyesi olarak vatandaşlarımız için daha yaşanılır bir kent olma yolunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir