Harika karşılama..


06 Mart 2024
Okuma : 1.734

Altunok’a Coşkulu Karşılama
Sahada seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, yüzlerce araçlık konvoyla gittiği Bucaklı ve Kabasakallı mahallelerinde halk tarafından meşaleler ve sevgi gösterileri ile karşılandı.
Toplumun her kesiminden vatandaşlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı Silifke Belediye Başkan Adayı Sadık Altunok, esnaf ziyaretleri, dernekler ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra mahalle gezilerini de sürdürüyor. AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları Seçim Komitesi Başkanlığı tarafından Bucaklı ve Kabasakallı mahallelerinde düzenlenen ev toplantılarına katılan Başkan Altunok, mahalle sakini hanımlara yeni dönemde ilçeye kazandırılacak hizmetler ve projelere ilişkin bilgiler verdi.
Mahalle sakinlerinin sorularını cevaplandıran, taleplerini ve önerilerini dinleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Bu coşku ve muhabbet karşısında ne söylesek az. Hanım kardeşlerimiz ve tüm halkımızın rahat, güven ve huzur içerisinde yaşayabileceği daha güzel bir Silifke için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Beş yıllık sürede halkımıza verdiğimiz hizmet sözümün de fazlasını yaptık. 84 projemizi Silifkeli hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Bu projelerimizde çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız ve tüm halkımıza büyük faydalar sağlayacak büyük hizmetleri hayata geçirdik. Yeni projelerimiz de hazır. Allah’ın izni ve siz değerli halkımızın da desteği ile 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Serdar Soydan ve Silifke’de de bu kardeşiniz Sadık Altunok’a vereceğiniz destekle Silifke’mizin ve halkımızın tüm sorunlarını çözeceğiz” dedi.
Akşam ziyaretlerinde Bucaklı ve Kabasakallı mahallelerini gezen Başkan Altunok, buralarda da özellikle kadınlardan gelen istek ve talepleri de eşi Meral hanımla birlikte dinledi.
AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları Seçim Komitesi Başkanlığı tarafından düzenlenen seçim gezileri programında Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’a Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Ömer Gürsoy, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Emre Celal Gül, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, MHP İlçe Başkanı Kıvanç Derya, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Can, KAÇEP Başkanı Büşra Gezer, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İsmail Yasin Ünver, belediye meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri eşlik ettiler.
06.03.2024, Mevlüt Partal, Silifke,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir