Makam koltuğu Gençlere.


24 Nisan 2024
Okuma : 22

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, makam koltuğunu Silifke Susanoğlu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Melahat Yıldırım’a devretti.

Silifke Adalet Sarayında gerçekleştirilen devir teslim programına Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, Okul Müdürü Cemalettin Turan, Öğrenci Melahat Yıldırım ile velisi katıldı. Cumhuriyet Başsavcısı Eskiler’e çiçek takdim ettikten sonra sözlerine başlayan temsili Cumhuriyet Başsavcısı Melahat Yıldırım “23 Nisan’ı bizlere ve tüm dünya çocuklarına armağan eden ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e teşekkür ediyorum. Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Dünyamızın biz çocuklar için daha yaşanılabilir ve daha mutlu bir yer olmasını diliyorum.” dedi.

Adliyenin işleyişi ve çalışmaları hakkında bilgi veren Cumhuriyet Başsavcısı Eskiler, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Çocuklarımızı yetiştiren ailelere ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir