Mustafa Severin hızına hiç bir siyasetçi yetişemiyor.


02 Mart 2024
Okuma : 2.118

Mustafa Sever, Toroslar’da

31 Mart 2024 yerel seçimleri çerçevesinde Mersin’i karış karış gezen AK Parti MKYK Üyesi, Ekonomi Eski Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, Mezitli’nin ardından Toroslar’da da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Arslanköy Kurtuluş Günü’ne ilişkin programa katılan Mustafa Sever’e; MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Abacı, Cumhur İttifakı İlçe Başkanları Osman Mete Yıldız ve Ferdi Çokkeser ile Ülkü Ocakları Toroslar İlçe Başkanı Yunus Emre Tugay eşlik etti.

Kurtuluş Günü kapsamındaki program, Çınaraltı Kıraathanesi’ndeki temsili karşılama ile başladı. Cumhuriyet Alanı’ndaki resmi tören ile devam eden programın ardından Sever, Aslanköy Kıraathane toplantısına katıldı ve seçim ofisinde seçmenler ile bir araya geldi. Mustafa Sever, programının öğleden sonraki kısmını ise mahalle ziyaretlerine ayırdı.

Programının ikinci kısmına Tırtar Mahallesi ziyareti ile başlayan Sever, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Tırtar’dan Değnek Mahallesi’ne geçen Mustafa Sever ve beraberindekiler ardından Atlılar, Alanyalı, Kızılkaya ve Değirmendere Mahalleleri’ne de ziyaret gerçekleştirerek, seçmenlerin talep ve sorunlarını dinledi. Vatandaşların coşkuyla karşıladığı Sever, mahalle ziyaretleri sonrasında programını tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir