Altınok, Kadınlarımız geleceğimizdir.


08 Mart 2024
Okuma : 1.747

Altunok, Kadınların gününü çiçekle kutladı
Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Silifkeli kadınları unutmayarak günlerini çiçekle kutladı. Önce belediyede çalışan kadın çalışma arkadaşları ile bir araya gelen Başkan Altunok, daha sonra Silifkeli kadınları ziyaret etti.
Silifke Belediye Başkanı Altunok yaptığı açıklamada, “Doğumdan ölüme kadar, hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, bizi eğiten, büyüten, yetiştiren, en kötü anımızda yanımızda olup yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız paylaşan fedakâr kadınlarımız, en değerli varlığımızdır. Hayatımızın her alanında artık bizimle birlikte hayat mücadelesi veren kadınlarımızın başarısı, disiplini, özverisi bizlere örnek oluyor. Belediyemiz bünyesinde de çalışan bayanlarımızın belediyemize kattığı disiplini ve değeri görüyoruz. Bayan arkadaşlarımızla çalışmaktan oldukça mutluyuz. İnşallah ilerleyen süreçte belediyemize daha çok katkı sunacaklardır. Kendilerine teşekkür eder, günlerini kutlarım” dedi.
Daha sonra ilçede faaliyet gösteren bayan esnaf ve kurumlarda çalışan bayanları da ziyaret eden Başkan Altunok, kadınların gününü kutlayarak günün anısına her kadına bir de çiçek verdi.
08.03.2024, Mevlüt Partal, Silifke,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir