Silifke’de sinema günleri başlıyor!

4612 kez okundu 10 Ağs 2014 (17:15)

Sosyal ve kültürel hizmetleriyle özellikle gençlerin beğenisini toplayan Silifke Belediyesi, yine başarılı bir projeye imza attı. Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Silifke’nin 88 mahallesinin sinemayla buluşacağını müjdeledi.


Silifke’de sinema günleri başlıyor!

Silifke’de hayata geçirilen, "Açık hava sinema keyfi" ile herkes sinema izlemenin mutluluğunu yaşayacak. Silifke Belediyesi tarafından düzenlenecek olan sinema günleri, ilçenin değişik mahallelerinde açık hava sinema sistemi ile yapılacak olup, vatandaşlar birbirinden güzel filmleri ailece izlemenin keyfini yaşayacak.

Komedi, çocuk, aile, aksiyon ve belgesel türü yerli ve yabancı filmlerin gösterime sunulacağı açık hava sinema günlerinde, gençlerin ve sinemaseverlerin istekleri değerlendirilerek, talebe göre sinema hizmeti sunulacak.

Konuyla ilgili olarak bilgi veren Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Tarihi ve kültürüyle her zaman kendini ispatlayan Silifke’miz, açık hava sinema günleriyle buluşmanın sevincini yaşıyor. Gençlerimiz ve vatandaşlarımız özellikle uzak mahallelerden gelememenin üzüntüsünü yaşıyorlardı. Bizlerde böyle bir projeyi hayata geçirmek ve halkımızın bu isteğini yerine getirmek istedik. Başarılı bir hizmet ve proje olduğuna inanıyorum. Vatandaşlarımız yoğun bir ilgi ve beğeni gösterdiler.

Kısa zamanda sinema günlerinde halkımızla buluşacağız. Onların istek ve sorunlarını yerinde dinlemeye devam edeceğiz’ dedi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)