Silifke Helikopter Ekibine Teşekkür Belgesi

2925 kez okundu 08 Ekm 2014 (09:48)

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nde, 2014 yılında orman yangınlarının söndürülmesinde gösterdikleri başarılı ve fedakarca çalışmalarından dolayı Silifke helikopter personeline teşekkür belgeleri verildi.


Silifke Helikopter Ekibine Teşekkür Belgesi

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü'nde, 2014 yılında orman yangınlarının söndürülmesinde gösterdikleri başarılı ve fedakarca çalışmalarından dolayı Silifke helikopter personeline teşekkür belgeleri verildi.

Törende konuşan Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, "Doğal bir afet olan orman yangınlarıyla mücadelede iş makineleri, arazözler, su tankları ve karadan yangına müdahale eden diğer ekiplerle birlikte yangın söndürme amaçlı, helikopterlerimiz de görev almaktadır. Bölge Müdürlüğümüzde görevli helikopterler Bölgemizdeki orman yangınlarının söndürülmesinde mücadele ettiği gibi, Kahramanmaraş, Adana, Antalya, Konya gibi civar Orman Bölge Müdürlüklerinde çıkan çeşitli orman yangınlarına da başarıyla müdahalede bulundular. Orman yangınlarının söndürülmesinde gösterdikleri başarılı ve fedakArca çalışmalarından dolayı teşekkürü hak ettiler" dedi.

Konuşmaların ardından gösterdikleri üstün gayret ve başarılarından dolayı helikopter personeli orman mühendisleri Yılmaz Erkayhan, Tuna Tunca, koordinatör pilot Fikri Bulanık, kaptan pilot Arkadi Bukvaideze, pilot Archil Chubinidze, teknisyenler Viktor Mkrtumıan, Revaz Kajrishvili, servis şöförü Önder Gezeravcı, yakıt tankeri şöförü Mehmet Pekçe'ye teşekkür belgeleri, Bölge Müdürümüz Abit Baca, Silifke İşletme Müdürü Mustafa Aslan ve Koruma Şube Müdürü Tufan Anamurluoğlu tarafından takdim edildi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)