Silifke Belediyesi Karla Mücadelesini Sürdürüyor

390 kez okundu 23 Arl 2016 (11:15)

Silifke Belediyesi ekipleri, ilçenin yüksek kesimlerinde yer alan mahallelerde kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.


Silifke Belediyesi Karla Mücadelesini Sürdürüyor

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, belirli aralıklarla devam eden kar yağışı dolayısıyla, Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Ekiplerin kış aylarında meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı hazır tutulduğunu vurgulayan Başkan Mustafa Turgut, “Ekiplerimiz, ilçemizin yüksek kesimlerinde yer alan mahallelerde ki ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokaklarda tuzlama ve yol açma çalışması yaparak, olumsuzlukların önüne geçiyor. Tuzlama kamyonları, greyderler ve personellerimiz tam kadro çalışmalarını rutin bir şekilde sürdürüyor.

Özellikle karlanma ve buzlanmaya karşı ana cadde ve sokaklar ile birlikte okul ve dolmuş güzergâhları ile yaya yürüyüş alanları da temizleniyor. Silifke Belediyesi olarak mahallelerimizde sürdürdüğümüz çalışmalarımızı yerinde inceliyor, olası yaşanabilecek tehlikelere karşı anında önlem alıyoruz. Halkımızın rahat ve güvenli bir şekilde kış mevsimini geçirmeleri için bütün imkânlarımızı seferber ettik. Emeği geçen bütün belediye personellerimize teşekkür ediyorum’ dedi.

 

 


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)