Milletvekili Öztürk ve Başkan Turgut Yaylacılarla Buluştu

3483 kez okundu 02 Eyl 2014 (15:23)

Milletvekili Öztürk ve Başkan Turgut yaylacılarla buluştu


Milletvekili Öztürk ve Başkan Turgut Yaylacılarla Buluştu

CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ve Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Gökbelen Mahallesinde yaylacılarla buluştu. Yayla sakinleri Milletvekili Öztürk ve Belediye Başkanı Turgut’a büyük bir ilgi gösterdi.

CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk’e yayla ziyaretinde Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Başkan Yardımcıları Zarif Korkmaz, Ömer Savar ve Esen Tuba Tol ile partililerde eşlik etti.

ÖZTÜRK, ‘SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL, HER ZAMAN HALKIMIN YANINDAYIM’

Vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm yolları bulmaya çalıştıklarını belirten CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, "İnsanlarımızın sıkıntılarını öğrenip çözmek için ayaklarına kadar geliyoruz. Ben bugüne kadar olduğu gibi bugünden itibaren de halkımın sorunlarını dinlemeye ve onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağım. Sadece seçimden seçime değil bulduğum her fırsatta onların yanındayım. Aldığımız notları kurumlarımızla paylaşıp bir an önce eksikliklerin telafi edilmesi konusunda çaba harcıyoruz. Bu sorunların çözümünde iktidar milletvekillerini bilgilendirdiğim gibi Büyükşehir Belediyesi, yereldeki en yetkili mülki amir olan kaymakamlarımızla ve belediye başkanlarımızla birlikte bu işi sürdürmeye çalışıyoruz.

Seçimden seçime halkı ziyaret ederek, onların oyunu alıp Ankara’da oturmayla bu işler çözüme kavuşmaz. Silifke’miz ve mahalleleri ile yaylalarının su, yol, köprü, mezarlık, vb. daha birçok sorunu var. Bunların hepsinde hiçbir sorun yok diyen iktidar milletvekillerinin büyük rolü var.

Hepsine mecliste sesleniyorum, söylüyorum ve sorunlarımızı TBMM gündemine taşıyorum. Bugüne kadar Silifke’yi ve sorunlarını mecliste en fazla gündeme getiren hangi milletvekili var. Hepsini vatandaşın ayağına, onların sorunlarına çözüm üretmeye davet ediyorum’ dedi.

Öztürk, vatandaşların sorunlarını çözmeye çalışan yerel idarecilere de teşekkür etti. Milletvekili Öztürk, konuşmalarıyla ve vatandaşlarla yapmış olduğu birebir görüşmeleriyle, Gökbelen yaylası sakinlerinden tam not aldı.

BAŞKAN TURGUT’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Silifke Belediyesinin çalışmalarından memnun olan mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Mustafa Turgut’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Silifke’de yaptığı başarılı hizmetlerle toplumun her kesiminden beğeni kazanıyor.

Başkan Turgut’un Silifke’yi geliştirmek ve değiştirmek için çalıştığını ve kaliteli bir hizmet verdiğini belirten mahalle sakinleri, yapılan çalışmalardan hem mahalle sakinlerinin hem de yaylacıların memnun olduğunu dile getirdi. 

Sağlığa verdiği değerden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Turgut’a teşekkür eden Gökbelen Mahallesi Muhtarı Mustafa Gölgeli; “Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Turgut sağ olsun. Allah ondan razı olsun. Mahallemizde çevre düzenlemesinden tutunda temizlik çalışmalarına kadar her şeyi eksiksiz yerine getirdi. Sıkıntılarımıza ve sorunlarımıza imkânlar dâhilinde yardımcı olmaya çalıştı. Yaz sezonunu rahat bir şekilde geçirdik. Mahalle sakinlerim ve muhtarlığım adına teşekkür ediyorum’ dedi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)