Kaymakam Şevket Cinbir, Silifke Halkının Gönlüne Taht Kurdu

562 kez okundu 06 Ekm 2015 (12:08)

Kaymakamlık Makamını Halkın makamı yapan Hukukçu Kaymakam Şevket Cinbir, Silifke Halkının Gönlüne Taht Kurdu.


Kaymakam Şevket Cinbir, Silifke Halkının Gönlüne Taht Kurdu

İlçemizde 1 yıldır görev yapan hukukçu Kaymakam Şevket Cinbir, devletle halkı kucaklaştırdı. Birçok problemleri özverili, sabırlı ve mücadeleci kişiliği ile problem olmaktan çıkardı. 
Daha 1 yıl öncesine kadar Silifke’de özellikle güvenlikte oluşan birçok sıkıntılar bugün artık problem olmaktan çıkmış durumdadır. Silifke’de daha önce halkın can ve mal güvenliğini tehdit eden ve halkı canından bezdiren birçok olay bugün halkın gündeminden düşmüştür. İlçenin eğitiminde bugün birçok ilçenin önünde olması, devlet kurumlarının arasındaki ahenk, Kaymakam Şevket Cinbirin eseri olarak görülmektedir. 
Kaymakamlık makamını halkın makamı yapma yolunda büyük gayretler gösteren Şevket Cinbir, devlete başvurma, derdini anlatma ve çözüm arayan Silifke halkına devletin şefkatli elini uzatan bir kaymakam olarak halkın gönlünde taht kurmuştur. 
Halkın genel çoğunluğu bugün ilçemizdeki devlet kuruluşlarından memnunsa, olumlu söz ediyorsa, bu kurumlardan şikayetçi değilse kaymakam Cinbir'in katkısı büyüktür. 
İlçede oluşan problemlere anında müdahale eden ve olabilecek problemleri önceden gören ve ona göre önlemler alan kaymakamımız Cinbirin başarılı çalışmalarına halkın bakışı da oldukça iyi görünmektedir. 
Silifke halkı, herkese eşit mesafede duran ve yardımseverliği, iyi niyeti ile tanınan kaymakamından oldukça memnundur.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)