Kaymakam Cinbir’Den Başkan Turgut’A Ziyaret

1913 kez okundu 24 Arl 2014 (06:03)

Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, İlçe’ye atanmasının ardından kendisine nezaket ziyareti gerçekleştiren Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’a iadei ziyarette bulundu.


Kaymakam Cinbir’Den Başkan Turgut’A Ziyaret

Kaymakam Şevket Cinbir’i makamında ağırlayan Başkan Turgut, İlçenin gelişmesi ve kalkınması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayla, kurumlar arası işbirliğinin önemli olduğuna vurgu yaptı.

Silifke’de yapılacak olan hizmetler ve önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek olan projeler üzerinde bilgi alışverişinde bulunan Cinbir ve Turgut, ağırlıklı olarak gerçekleştirilecek olan projeler ve ilçenin eksiklikleri üzerinde sohbetler yaptı.

Görüşmenin temelinde öncelikli olarak yapılan hizmetler ve eksik görülen projelerin olduğunu belirten Başkan Mustafa Turgut, “İlçemiz için yapmış olduğumuz çalışmalar ve yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında ilçe kaymakamımız Şevket Cinbir’i bilgilendirdim. Gündeme aldığımız öncelikli konu, Silifke’nin modern, gelişmiş, eğitimli ve sosyal bir kent olması için izlenecek olan yol haritasıydı.

Silifke’nin ekonomik, turizm, sanayi ve tarım alanında gelişmesi için daha neler yapabiliriz konuları üzerinde fikir alış verişi yaptık. Kendisi genç, çalışkan ve bilgi dolu bir yapıya sahip… Kurumlar arası işbirliği çerçevesinde kaymakamımızla birlikte, birçok projeye imza atacağımıza inanıyorum. Silifke’yi sosyal ve kültürel yönden zengin bir ilçe haline getireceğiz. Ziyaretlerinden ve desteklerinden ötürü İlçe Kaymakamımız Şevket Cinbir’e teşekkür ediyorum’ dedi.

Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir de, İlçenin gelişmesi ve kalkınması adına önemli girişimlerde bulunan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’a çalışmalarında başarılar dilediğini belirterek, ‘Silifke Kaymakamlığı olarak birlik ve beraberlik içerisinde yöremizin hak ettiği konuma gelmesi için gayret gösteriyoruz. Halkımızın isteklerini ve sorunlarını istişare ortamında hep birlikte çözeceğiz’ dedi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)