Gültak : "Paralel yapıya asla tavizimiz yok"

2516 kez okundu 05 Ağs 2015 (13:48)

Güldak : "Kualisyondan kaçan taraf biz olmayacağız. İhanet şebekesi paralel yapı ile mücadelemiz, bütün Türkiye'de olduğu gibi Mersin ve İlçelerinde de devam edecek. Asla taviz yok" dedi.


Gültak :

Milletvekili Gültak, ziyarette yaptığı konuşmada, “İçerden paralel yapı, dışardan başka güçlerin şuan uygulamış olduğu oyunlara ülkeyi gebe bırakmak istemiyoruz. Yani sanki bir düğmeye basılmış gibi DHKP C, IŞİT, PKK hepsi biranda ayaklandı. Bununda bir tesadüf olduğunu düşünmek çok saf olur. Dolayısıyla bunları da gözönünde bulundurarak ülkeyi de bu sıkıntılardan kurtarmak için hükümet olmak istiyoruz ama daha sonra ağır faturalar ödeyecek hükümet de olmak değil. Bunlar sık elenip sık dokunacak. Kaçan taraf biz olmayacağız” dedi.

 

Koalisyonda en önemli olan şey güvendir. Sen çıkıpta Cumhurbaşkanına sataşarak, hakarete varıcı laflar söyleyerek, başka konuları gündeme getirerek bir yere varamazsın. Ki paralel yapının ne kadar tehlikeli bir yapı olduğunu hepimiz gördük, yapılan sahte iddianameleri gördük. Buna rağmen hala 17-25 Aralık’ın peşine düşerek ülkeyi bir yere götüremezsin. Bunu anlamaları gerekiyor ama maalesef anlamış değiller. İnşallah bunları aşarsak ülkemiz daha iyi yerlere gelir” diye konuştu.


Gültak :

Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)