Chp'li Öztürk Nuru Köyünü Fethetti!

2863 kez okundu 28 Ağs 2014 (14:16)

CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, Nuru Mahallesinde düzenlenen 1. İncir ve Fıstık festivaline katıldı. Öztürk, yayıkta ayran yayarak, yörük çadırında sıkma börek yapan bayanlarla sohbet etti. Seçim bölgesi Silifke’de, mahalle ziyaretlerini sürdüren CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, Nuru Mahallesinde vatandaşlara seslendi.


Chp'li Öztürk Nuru Köyünü Fethetti!

Festivalde yöre halkının sorunlarını da dinleyen Milletvekili Ali Rıza Öztürk, genç yaşlı herkesin beğenisini kazandı. Açılışta konuşmasını yapan Öztürk, ‘Her zaman Silifke’nin milletvekili olmaya devam edeceğim. Bugüne kadar Nuru halkı gerçekleri gördü ve biliyor.

‘İktidarımız döneminde susuz ve asfaltsız köyümüz kalmadı’ diyen AK Parti iktidarının milletvekillerine sesleniyorum. İlçemizin halen 20 mahallesinde içme ve sulama suyu problemi var. Yolsuz mahallelerimiz ve yaylalarımız var.

Evet, onlarda haklı… Bu milletimiz maalesef AK Parti döneminde görmediği hizmet ve yatırımları gördü. Susuz kaldı, ektiği ürün para etmedi. Mazot ve gübreye her yıl zam üstüne zam yapıldı. Yolsuz kaldı, işsiz kaldı ve daha birçok hizmeti böyle gördü. İşte iktidar milletvekilleri bu sorunları çözmek için bu göreve geldi ama maalesef bugünkü çağımızda bile halen susuzlukla, elektriksizlikle ve yol sorunlarıyla mücadele ediyoruz.

Değerli hemşerilerim bugüne kadar olduğu gibi bugünden itibaren de Silifke’nin milletvekili olmaya devam edeceğim. Sizlerin, halkımızın, köylülerimizi ve çiftçilerimizin sorunlarını mecliste gündeme getirmeye, iktidarıyla muhalefetiyle herkesi görevini yapmaya davet edeceğim. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın’ dedi.

Nuru sakinleri, Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk’ü alkış yağmuruna tutarak, Öztürk’e sonuna kadar destek vereceklerini ifade ettiler. 


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)