Belediyeden Iftar Sofrası

485 kez okundu 20 Haz 2016 (14:23)

Silifke Belediyesi tarafından Medmar Madenciliğin katkılarıyla vatandaşlara iftar yemeği verildi.


Belediyeden Iftar Sofrası

Göksu parkında düzenlenen iftar yemeğine CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, CHP Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar, belediye başkan yardımcıları ve çok sayıda vatandaş topluluğu katıldı.

Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Ramazan ayının bolluk ve bereket ayı olduğunu kaydetti.

Başkan Turgut, "Belediyemiz tarafından düzenlemiş olduğumuz iftar programını güzel bir havada ve yoğun bir katılım ile gerçekleşti. İnşallah önümüzdeki yıllarda daha farklı program ve etkinliklerle bir araya geleceğiz" dedi.

Ramazan ayı dostluk, sohbet ve ibadet ayı olduğu gibi rahmet ve bereket ayı da olduğunu vurgulayan Başkan Turgut, "Ramazan ayı herkesin bildiği gibi fakiri ve zengini, güçlü ile güçsüzü bir araya getiren önemli bir aydır. Buraya katılan bütün hemşerilerimize sevgiler ve saygılar sunuyorum. Ramazanınızı kutluyorum. Ramazan’ın ruhunu, sevgisini, paylaşımını, kin ve nefretten uzak herkesin birbirini kucaklamasını Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

Halka hizmet için yoğun bir şekilde çalıştıklarını da dile getiren Turgut, "Çok değerli büyüklerim, kardeşlerim ve gençlerimiz, ilçe halkımıza layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Silifke ve mahallelerimizin sorunlarını, sıkıntılarını ve yapılması gereken acil çözümleri biliyoruz. Hepsini projeleştirdik ve kısa sürede ekiplerimiz teknik çalışmalarına başlayacaklar. Elimizdeki kaynaklarla bu problemlerin ve bu sorunların bir anda çözülmesinin mümkün olmayacağını biliyoruz ama halkımız bizlere inandı ve güvendi. Bizlerde bu uğurda yapılmayanları ve cesaret edilemeyenleri yapıp, bu görevimizi en iyi şekilde gerçekleştireceğiz.

Ben ve ekibim her şeye rağmen sözümüzün ve projelerimizin arkasındayız. Allahın izniyle halkımızın dualarıyla ve destekleriyle bu işin altından hep birlikte kalkacağız. Bugüne kadar maddi manevi gayretlerinizle zaman ayırdınız, koşuşturdunuz ve destek verdiniz ama ne sizin göreviniz bitti ne bizim görevimiz bitti. Bizim görevimiz yeni başladı sizlerinde bundan sonra dualı desteklerinize ihtiyacımız var. Allah hepinizden razı olsun" dedi.

 

 


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)