Başkan Turgut, Silifke Tso’Yu Ziyaret Etti

3719 kez okundu 01 Eyl 2014 (10:36)

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut ile beraberinde ki Başkan Yardımcıları Zarif Korkmaz ve Ömer Savar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.


Başkan Turgut, Silifke Tso’Yu Ziyaret Etti

Başkan Mustafa Turgut’u burada SİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar ve Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Kısa, Erdin Soy ve Baki Uysal karşıladı.

KAYNAR, ‘EL BİRLİĞİ VE GÜÇ BİRLİĞİNE HAZIRIZ’

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Turgut’a teşekkür eden SİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar, İlçede genç ve çalışkan bir ekiple hizmet verdiklerini belirterek, “Silifke’nin problemlerinin çözümü için her türlü birlikteliğe hazırız. Belediyemiz ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, memleketimize en iyi hizmeti nasıl getiririz bunun proje ve çalışmalarını yapmalıyız. Silifke’nin tarımını, turizmini, sanayisini ve ekonomisini nasıl canlandıracağız bunun alt yapısını oluşturmalıyız. Bu konuda Belediye Başkanımız Mustafa Turgut ve ekibine güveniyoruz. Başarılı bir hizmet yapacağından eminiz. Silifke Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız. Ziyaretinizden ötürü çok teşekkür ediyorum” dedi.

TURGUT, ‘SİLİFKE’Yİ ÇAĞDAŞ VE MODERN BİR KENT HALİNE GETİRMELİYİZ’

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut ise, ‘TSO Başkanımızı ve yönetimini kutluyorum. İnşallah Silifke’miz için birçok açıdan faydalı ve başarılı çalışmalara imza atarız. SİTSO olarak her konuda iletişimli olmanız ve her kurumla sürekli diyalog halinde bulunmanız Silifke’ nin ekonomisinin canlanmasına büyük bir katkı sağlayacaktır. Ticaret Odaları güçlü ve söz sahibi kuruluşlardır ve yöremize katkısı büyüktür. Yöremizin tüm ekonomik ve ticari sorunlarını birbirimizle paylaşarak çözümü için birlikte hareket edeceğiz. Bütün sanayicilerimize ve iş adamlarımıza vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

Silifke Belediyesi olarak odamız ile istişare ortamında çalışıp, başarılı projeler gerçekleştireceğimize inanıyor, yerel yönetimler olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum’ dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ve karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette Silifke ve yöresinin geleceğine yönelik güzel projeler ve yatırımlar oluşturulması hakkında görüşmeler yapıldı. 


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)