Ak Parti Yeni Hizmet Binası Muhteşem......

3506 kez okundu 29 Ock 2015 (23:19)

Adalet ve Kalkınma Partisi Silifke ilçe teşkilatı, ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin büyük çabalarıyla yeni hizmet binasına taşındı.


Ak Parti Yeni Hizmet Binası Muhteşem......

Yeni İlçe binasını yerel basın mensuplarına tanıtan ilçe Başkanı Yusuf Türe, ve yönetim kurulu üyeleri gerek yönetim ve partililerin gerekse vatandaşın daha ferah bir alanda çalışmalırı için yeni hizmet binalarına taşındıklarını söyledi.

Konuyla ilgili basın mensuplarına bir açıklamada bulunan Baykan Türe,  “Bilindiği gibi eski binamız beklentiye cevap veremiyordu. İktidar partisi olmamız nedeniyle vatnad sorunlarını anlatabilmesi için rahat bir ortama da ihtiyaç duyuldu. Bunun yanı sıra parti yönetim kurulu üyelerimizin muhtarlarımızın, ve partimizin kadın ve gençlik kollarının daha rahat ve kapsamlı bir alanda çalışabilmelerinin daha verimli olacağını düşündük. Bu anlamda 5 katlı olan yeni ilçe binamızda belediye meclis üyelerimiz, gençlik kolları, kadın kolları, parti üyelerimiz, yönetim toplantı odası, bekleme salonu, mescit, nöbetçi yönetici odası ve başkanlık gibi bölümlerinin yer aldığı yeni binamıza taşındık. Tevekkül Sultan Pasajı İçi Ticaret Odası yanında bulunan hizmet binamıza partili partisiz bütün Silifkelileri açıktır” dedi.

 Önümüzde genel seçimler var ve genel seçimlerde partimizin oylarının artması için çalışmalarımız hızla devam etmekte. Bu anlamda ilçemizde AK Parti’nin yapmış olduğu bir çok yeni hizmet var. Bu hizmetlerimizi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıp kamuoyuna duyurulmasını sağlamak istiyoruz. Bu anlamda basına ihtiyacımız mutlak ki olacaktır. Sizlerde biliyoruz ki iyi olan toplum için hayırlı olan güzel işlerin yayındasınız. Bu anlamda sizlere de çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)