Tezcan: "Silifke semt'i poliklinikle rahatlayacak"

2104 kez okundu 03 Ağs 2015 (13:18)

Ak parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, “Silifke Devlet Hastanesi semt polikliniği olarak hizmet vereceğini ifade etmiştik ve bunu takip ediyoruz.


Tezcan:

nel sekreterliği zorlayan bir rakam oldu. Onun için bakanlıktan izin alıyorlar. Ben bunu da sürekli görüşüyoruz. Orası en az dört tane çocuk, kadın doğum, dahiliye ve genel cerrahi olmak üzere diş plokliniğimizin de yer aldığı sizin de az önce ifade ettiğiniz gibi ilçe sağlık müdürlüğü gibi bir sağlık merkezlerinin bir arada olduğu bir sağlık kampüsü olarak hizmet verecek. Bende bunu takip ediyorum. Biran önce bitirilmesi için de gerekli destekleri sağlayacağız.

 

Milletvekili Yılmaz Tezcan, Sayın kaymakamımızın söylediği özellikle bu kültür merkezimiz, fen lisesi, yurt inşaatı, seka limanı, DSİ’nin kullanılmayan binaları, erkek öğrenci yurdu projelerinin yapımı için birlikte çalışacağız. Silifke’yi seven, Silifke’ye aşık bir milletvekili olarak eğitimden sağlığa her türlü hizmet için yardım ve desteği sağlayacağını ifade etmek istiyorum” dedi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)