"Silifke'ye Hizmet Etmeyi Seviyoruz"

493 kez okundu 09 Ağs 2015 (16:07)

Vatandaş belediye dayanışması : Silifke Belediyesi başkan Yardımcıları Mehmet Kafes, Ömer Savar “Silifke’ye Hizmet etmeyi Seviyoruz”


Silifkeli bazı Muhtarla bir araya gelen Mehmet Kafes. Silifkeye bağlı 80 mahalleye yapılacak hizmetlerin bir bir hayata geçmesi için Muhtarların desteğinin şart olduğunu ifade ederek başkanımız Mustafa Turgut, Ayak basmadık mahalle bırakmayacağı söyledi.

 

Silifke belediyesi başkan yardımcısı Kafes, “Silifke’yi ve Silifkelileri çok seviyoruz, hizmetlerimiz aralıksız köy mahalle beldelerde devam ediyor.Köylerimizde eksikleri tespit edip çalışmalarımızı hızlandıracağız hiç bir mahallede eksik hiç bir şey kalmayacak dedi. 


Başkan yardımcısı Ömer savar, “Biz 2 yıla yakın güzel hizmetler yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Sizlerden aldığımız güç ve destekle ilçemizin tüm sorunlarını birlikte çözeceğiz. Biz dedikodulardan uzak, çirkef siyaset yapmayan, seviyeli ve dürüst bir yapıya sahibiz. Bizim kimseyle bir hesabımız yok, yalanla dolanla siyaset yapıp sizleri kandırmıyoruz. Alnımız açıktır. Sizlerle çok güzel hizmetler yapıyoruz, yine sizlerin desteği ile hizmetlerimize devam edeceğini ifade etti.


Muhtarla da : belediyenin hizmetlerinden memnun olduklarını, Başkan Mustafa Turguta her zaman destek vereceklerini ifade ettiler.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)