Silifke Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okullarında Eğitim Gören Ihtiyaç Sahibi 800 Öğrenciye Kırtasiye Yardımı Yaptı.

2236 kez okundu 18 Eyl 2014 (15:58)

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı NURETTİN KAYNAR “Odamız olarak her yıl düzenli bir şekilde yardım yapmaya çalışıyoruz. 2014–2015 Eğitim Öğretim yılına başlarken Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulunduk.


Silifke Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okullarında Eğitim Gören Ihtiyaç Sahibi 800 Öğrenciye Kırtasiye Yardımı Yaptı.

Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden talebimiz doğrultusunda merkez ve köy okullarımızda okuyan fakir ve ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin bulunduğu okullarımızın listesini aldık. Hazırlanan Kırtasiye Kuponlarını İlçemizde bulunan 50 adet İlköğretim Okul Müdürlerine teslim edilmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teslim ettik.500 adedini Milli Eğitim Müdürlüğü, geriye kalan 300 adedini ise Meclis Üyelerimiz aracılığı ile dağıtımını gerçekleştirdik.

En büyük yatırımın eğitime yapılan yatırımdır. Eğitime gerekli harcamayı yapamayan toplumlar çağın gerisinde kalmaya mahkumdur. Çocuklarımızın geleceği bizlerin sorumluluğu altındadır. Biz onlara fırsat tanımalıyız ki onlarda bizi gururlandırsın.” dedi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( 1 yorum yapıldı )Bruce

ara sokaklara kuymreuişe7i bile ae7mazlar fakat ana caddelere inşallah ne olursa olsun ae7arlar.yoksa ihtiyaşlarımız veya oturup bir şeyler ie7memiz ie7in bahe7eşehire gitmemiz gerekirkuymreuişci olsun fakat pavyon gibi bir yer olmasın.eğer herkes işyeri ae7abilirse denetim veya kontrol elden gider. eğlence parsel olsa iyi olur orada tfcm villalar hizmet ie7in e7alışır bar, cafe, kahve, masaj salonu, vs .. bir soru daha eğer uygun ise belediye neden henfcz ruhsat vermiyormuş?