Silifke Kaymakamı Gazi ve Şehit Yakınlarıyla Iftarda Buluştu

283 kez okundu 31 May 2017 (11:13)

Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda düzenlediği iftar programında gazi ve şehit yakınlarıyla bir araya geldi.


Silifke Kaymakamı Gazi ve Şehit Yakınlarıyla Iftarda Buluştu

Kuranı Kerim okunarak başlayan iftar yemeği öncesinde Kaymakam Cinbir, eşi Hayriye Cinbir ile birlikte masaları tek tek gezerek gazi ve şehit yakınlarıyla bire bir ilgilendi.

Bu mübarek günde şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelmeyi istediklerini ifade eden Cinbir, “Bu gün soframızı hep birlikte paylaştık. Burada bir sinerji oluşturalım istedik. Bu iftar soframız Ramazan’ın bereket ve rahmetinin devam etmesine vesile olsun istedik” dedi.

Türk kültürünün dünya insanlığına örnek olacak bir kültür olduğunu belirten Cinbir, “Bu gün aramızda çok değerli gazilerimiz var. Bu topraklara göz diken terör örgütü ile mücadele ederken şehit düşen aziz Mehmetçiklerimizin anaları, babaları, kardeşleri, eşleri ve çocukları var. Buradaki bu toplumu çok önemsiyoruz” dedi.

 

İftar yemeğinde güzel bir birliktelik yaşandığına dikkati çeken Cinbir, davete katılan herkese teşekkür ettiğini söyledi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)