Silifke Adliyesi'nde 'iş Motivasyonu ve Kişisel Gelişim' Semineri

302 kez okundu 05 Arl 2016 (09:10)

Silifke Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 'İş Motivasyonu ve Kişisel Gelişim' semineri düzenlendi.


Silifke Adliyesi'nde 'iş Motivasyonu ve Kişisel Gelişim' Semineri

Belediye Kültür Merkezi'ndeki seminerde konuşan Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Köklü, yoğun ve stresli çalışma temposu içerisinde bulunan hakim, cumhuriyet savcıları ile adliye ve ceza infaz kurumunda görev yapan personelin, moral ve motivasyonlarının yükseltilmesi, çalışma verimliliğinin artırılması ve kaynaşmanın sağlanması için bu etkinliği düzenlediklerini söyledi.

Programın devamında İzgören Akademi Uğur Böceği Adana Bölge Yetkilisi Dr. Fırat Uzer tarafından, gerek iş yaşantısında gerekse günlük yaşamda karşılaşılaşılabilecek olumsuz durumlarda, insanın kendini ve çevresindekileri nasıl motive etmesi gerektiği konusunda sunum yapıldı.

 

Etkinliğe, Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Silifke Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Rifat Yıldız, Silifke Adliyesi ve mülhakat adliyelerinde görev yapan hakim ve cumhuriyet savcıları, İlçe Jandarma Komutanı Serdar Arbaş ile çok sayıda adli personel katıldı


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)