Meydan Kuyumculuk Hizmete Açıldı

691 kez okundu 06 May 2016 (15:23)

Saray Mahallesi Menderes Caddesi no:38/A (Mimfa Market Karşısı) adresinde hizmet verecek MEYDAN Kuyumculuk düzenlenen törenle hizmete açıldı.


Meydan Kuyumculuk Hizmete Açıldı

İşletmeciliğini Çağatay Meydan, Mustafa Meydan ve Süreyya Meydan kardeşlerin yaptığı Meydan Kuyumculuğun açılış kurdelesini Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, AK Parti Silifke İlçe Başkanı Mustafa Çetin, MHP Silifke ilçe Başkanı Osman Oğuz birlikte kestiler.

Kaymakam Cinbir, açılış töreninin ardından Meydan kardeşlere hayırlı olsun dileğinde bulunup işlerinde bol kazanç diledi.

Kurban kesip dualarla işyerini hizmete açan MEYDAN Kuyumculuk işletmecisi Çağatay Meydan, açılış törenine katılarak bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan başta kaymakam Cinbir olmak üzere, siyasi parti temsilcilerine, oda başkanlarına ve tüm vatandaşlara teşekkür ettiğini kaydetti.

 

Kuyumculuk sektöründe kaliteli hizmet vermek için işyerlerini vatandaşların hizmetine açtıklarını ifade eden Meydan, kendilerini tercih eden ve edecek olan müşterilerine teşekkür ettiğini söyledi. 


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)