Hlm Ciğer Silifke’De Açildi

1204 kez okundu 28 Nis 2016 (08:28)

İş adamı Hilmi Keser'in işletmeciliğini yaptığı HLM Ciğer restoran yeni yeri Eski Çarşı tıp merkezi karşısında hizmet vermeye başladı.


Hlm Ciğer Silifke’De Açildi

Tatilcilere uzun yıllar kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet verecek olan (HLM) Ciğer 26 Nisanda Silifke de yeni yerinde açılışı yapıldı.

Açılışa Silifke kaymakamı Şevket Cinbir daire Müdürleri esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Silifke Kaymakamı Cinbir, HLM Ciğer Silifke halkına en iyi hizmeti vereceğine inanıyorum dedi.

İş Adam Hilmi keser, Müşterilerine her zaman daima üstün hizmet anlayışı ve kalitesi ile hizmet vermeye devam eden (HLM) Çiğer restauranın açılması Silifke de bir eksiği tamamlayacağız dedi.

Yeni hizmet binasında müşterilerini ağırlamaya devam eden müessese sahibi İş adamı  Keser, Hizmette çekirdekten yetiştik Silifkede yeni iç dizayn tasarımıyla açılışını yapacağımız  (HLM) Çiğer restaurant ağız ve damak zevkine uygun bir yerdir. açılan yeni restaurantın ilerleyen günlerde Turizme yönelik ilçemize gelecek kafilelere de hizmet verecektir. Çünkü Silifkede (HLM) Çiğer marka olacaktır. “10 yıllık mesleki tecrübeden sonra, Silifkelilere

yabancı olmayan Çiğer, Et şiş, Şırdan Künefe ve Çiğ köfte ile faklı şekilde lezzet katmak, ve müşterilerimizin damak tadına hitap etmektir diyen Keser; ilçemize gelen yerli ve yabancı turistlerimizi karşılayabilecek yaklaşık 250 kişilik alanımızla yeni bir mekanda halkımızın ve misafirlerimizin her zaman hizmetlerinde olacaklarını ifade etti.

 

Keser; Benim iyi günümde de , kötü günümde de her zaman yanımda olan ve beni destekleyen hemşerilerime teşekkür


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)