Halkın 'Evet' dediği Milletvekili Aday Adayı Arif Yıldırım

5941 kez okundu 16 Şbt 2015 (12:31)

Ak Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı İçişleri Bakanlığı Baş Müfettişi Arif Yıldırım, Mersin ve Silifke ye hizmet için Aday Adayı oldum.


Halkın 'Evet' dediği Milletvekili Aday Adayı Arif Yıldırım

Yıldırım, Bana bu fırsat verilirse Partimin ve Milletimin hizmetkarı olacağım dedi.
Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Yıldırım, Siyasi hırslar ve Particiliği bir kenara bırakılması gerektiğini, Mersine verilen şansın en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini ifade ederek Ak Partinin desteklenmesinin şart olduğunu söyledi.
Arif Yıldırım, Güzel Silifke'mize Akdeniz’in incisi Mersin'e ve Türkiye'mize hizmet yapmak için aday oldum. 
Yıldırım, Milletvekilliği benim için bir araçtır, amaç değil. Bizde, Mersin ve Silifke'mize hizmet etmeyi yurdumuzu kalkındırmak aşkı vardır. Ak parti aşkı Allah bana ömür verdiği sürece sürecektir dedi.
Ak Partinin Ülkemize geçmişte. hayal edemeyeceğimiz kadar hizmetler yaptığını ifade eden Yıldırım, Cumhuriyet tarihinde ilklere imza atan tek parti Ak partidir. Sayın genel başkanımızın Başbakanımız engin düşünce ve hizmet etme aşkı ve başarıları vatandaşımızın gönlünde taht kurmuştur. dedi.
Milletvekili adayı Arif Yıldırım, Sayın genel başkanımız Davutoğlu, Mersin ve Silifke’ye çok büyük önem vermektedir. Ak parti'nin başarısı için kapı kapı köy, kasaba ve mezralarımızı gezerek Ak Parti'yi Mersinde en iyi yere getirmek için var gücümüzle çalışacağız dedi


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)