Devlet, Millet Parası İle Ev Al Borçlarını Öde

1742 kez okundu 05 Şbt 2015 (11:12)

Günümüzde devler, millet parasını kutsal sayma, yerinde ve tasarruflu kullanma düşüncesinin bir kenara bırakıldığını görmekteyiz.


Devlet, Millet Parası İle Ev Al Borçlarını Öde

Devletin kendisine doğru yapılmak üzere teslim ettiği görevi layıkıyla yapmayan, duygusal işlere bulaşan insanları toplumda görmek mümkündür.. duygusal işlere bulaşan bu görevliler işi o kadar ileriye götürmüşler ki, alınmayan, kullanılmayan mallara fatura kesildiği, bu fatura tutarları ile ev ve araba alındığı, dikkat çekmesin diye banka kredisi kullandığı, bu kredilerin taksitlerinin bu paralarla ödendiği artık ayyuka çıktı. 


Elimize geçen belgeler, her şeyi en ufak ayrıntısına kadar açıklamaya yetecek belgelerdir.
Millet parası ile nasıl ev alındığı, lüks arabalar alındığı, lüks dükkânlar alındığı, kredi kartlarının ödendiği, aidatlarının, elektrik, su abonmanlarının ödendiğini anlamak için çok zeki olmak ger
ekmiyor. Her ay bankaya yatan ev taksitlerinin kabarık dekontları her şeyi ifade etmektedir. 


Etmeyin beyler ! 
Bu millet sizi okuttu, ........ bin liralık maaşa bağladı, sizin 1 ayda aldığını çok insanlar 1 yılda alamıyor. Yıllık geliri 7 bin lira olmayan insanlar milletimiz sağ olsun, devletimiz var olsun düşüncesiyle devlet ve milletin malını korumada herkesten fazla hassasiyet gösterirler. 
Peki ya sizler?


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)