AK Parti’den iftar yemeği

3587 kez okundu 10 Ağs 2014 (17:28)

Adalet ve Kalkınma Partisi Silifke İlçe Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi. AK Parti İlçe Başkanlığı görevine getirilen Abdullah Kuz ve ekibi tarafından Kayıkçıoğlu tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde bazı il yöneticileri, kurucu üyeler, eski ilçe başkanlarının bazıları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve partililer bir araya geldi. Eski ilçe başkanlarından bazıları ise mazeretleri nedeniyle iftar yemeğine katılamadılar. Yemekte ayrıca Cumhurbaşkanı adayı olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim çalışmaları konusunda hazırlanan slayt gösterisi yapıldı.


AK Parti’den iftar yemeği

AK Parti İlçe Başkanı Kuz, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, kendisini bu göreve layık gören genel merkez yöneticilerine teşekkür ettiğini, ekibiyle birlikte bu görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

VAKİT YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ VAKTİDİR

10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi olduğunu ve bu seçime çok iyi hazırlanmaları gerektiğini ifade eden Kuz, “Önümüzdeki ilk sınav cumhurbaşkanlığı seçimi. İlk defa millet kendi cumhurbaşkanını seçecek. O yüzden 10 ağustos da pırıl pırıl bir gelecek için bulunduğunuz mahallede köyde eş dost arkadaş ve akrabalarınıza Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve onun hizmetlerini anlatın. Gerekirse kapı kapı dolaşacağız heyecanınız yüksek olsun. Vakit yeni Türkiye’nin doğuş vaktidir” dedi.

AK Parti’nin 8 seçim kazandığını, Cumhurbaşkanlığı seçiminin 9. olacağını vurgulayan Kuz, “Biz büyük Türkiye arıyoruz. Biz öncü Türkiye arıyoruz. Biz pasaportumuzun bütün dünyada saygıyla karşılandığı bir Türkiye arıyoruz. Bunu sağlayacak ve Türkiye'nin önüne vizyon koyacak, bölgemizin problemlerini çözecek, dünyaya hakkı, adaleti, sağduyuyu ve dünyadaki bu bölüşümü, paylaşımı ve dünyada bütün insanların birbirine saygı göstermesini sağlayabilecek bir liderle Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile başaracağız” dedi.

SİLİFKE’DEN MİLLETVEKİLİ ÇIKARMAK HEDEFİMİZ

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından milletvekilliği seçimi olduğunu hatırlatan Kuz, “Mersin’de partimizin 4 milletvekili var bunların hepsi bizim milletvekillerimiz. Ancak yapılacak olan genel seçimlerde Silifke’den de bir milletvekili çıkarmak öncelikli hedefimiz olacaktır. Bunun için de ekibimiz ve tam partili partisiz vatandaşlarımızla yapacağımız çalışmalarla bunu başaracağımıza inanıyoruz. Bu nedenle partimizi Mersin’de 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde birinci parti çıkarmalıyız. Çünkü partimiz 81 ilin 79’unda milletvekili çıkarmış, birinci olamadığı illerde de ikinci olmuş bir partidir. Ancak sadece Mersin’de üçüncü olmuş bir partiyiz. Buda Cumhurbaşkanı adayımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı çok üzmektedir. Güçlü olmak için de partimizi Mersin’de birinci parti çıkarmalıyız. Bunu da sizlerle birlikte başaracağız” dedi.

YÖNETİLEN DEĞİL YÖNETEN BİR YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ OLACAKTIR

17 yıldır aktif siyaset yaptığını belirten Kuz, “Sandık görevliliğinden Milletvekilli adaylığına kadar siyasetin her kademesinde görev aldım. Bazı kişiler başkan çok genç ve tecrübesiz, birileri tarafından yönetilebilir diyebilir. Ancak ben ve ekibim birileri tarafından yönetilen değil, halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için yöneten bir yönetim olacağız. Çünkü 17 yıllık aktif siyaset yaşamında çok büyük tecrübeler edinmiş biriyim. Bizim amacımız halkımıza hizmettir. Bunu da sizlerden alacağımız destek ve güçle başaracağımıza inanıyorum. Ayrıca hiç bir partilinin geçmiş yönetimleri ve geçmişte aday olmuş arkadaşlarımızı eleştirmesine izin vermeyeceğiz. Biz kimsenin adamı olmayacağız, biz geleceğin Türkiye’sini inşa edecek olan Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın adamı olacağız” dedi.

Kuz, açıklamasının sonunda iftar yemeğine katılan tüm misafirlere teşekkür ettiğini söyledi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)