Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Arif Yıldırım, Odaları Ziyaret Etti

1901 kez okundu 18 Mrt. 2015 (09:18)

7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti’den Mersin Milletvekili Aday Adayı olan Arif Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında Silifke’deki odaları ziyaret etti.


Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Arif Yıldırım, Odaları Ziyaret Etti

İlk olarak Silifke Ziraat Odasını ziyaret edip Oda Başkanı Mahire Can ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen AK Parti Milletvekili Aday  Adayı Yıldırım, çiftçilerin sorunları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret edip oda Başkanı Nurettin Kaynar ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Yıldırım, bölgeye yapılabilecek yatırımlar konusunda fikir alış verişinde bulundu.

Yurdun değişik yerlerinde Kaymakam, İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişliği, Başbakanlık İdareyi Geliştirme Başkanlığı ile Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Yardımcılığı gibi çeşitli görevlerde bulunan Yıldırım, görev yaptığı süre boyunca edindiği bilgi, birim ve deneyimini yöreye hizmet etmek amacıyla kullanmak için milletvekilliği görevine talip olduğunu kaydetti.

Kendisine bu görev layık görüldüğü takdirde özellikle ikinci bölgenin en gelişmiş ilçesi konumunda olan, tarihi, turizmi, doğasıyla Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri olan Silifke başta olmak üzere Mersin ve yöresine hizmet etmeyi arzu ettiğini ifade eden Yıldırım, “Özellikle Silifke’nin bu dönem iktidar partisinden mutlaka bir milletvekiline ihtiyacı vardır. Halkımız da bunu çok iyi biliyor ve seçilebilecek bir sırada olursa partimiz AK Parti’ye büyük destek verecek. Genel merkezimiz de beni bu göreve layık görüp seçilebilecek bir sıraya koyarsa en iyi hizmeti sunmak için çalışıp, halkımızın vereceği desteği boşa çıkarmayacağım” dedi.

Oda Başkanları Can ve Kaynar da ziyaretlerinden dolayı Yıldırım’a teşekkür edip, çalışmalarında başarı diledi.


Haberi Facebook'ta Paylaş


Bu Haber'e ( Henüz yorum yapılmadı..)