Altınok, şampiyonalara ödül verdi.


12 Eylül 2022
Okuma : 213

Altunok, şampiyonları kabul etti
Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Kütahya’da düzenlenen Muaythai Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Silifkeli sporcuları makamında kabul etti.
Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Gürhan Dölek, Antrenör Teslime Çelik ve aileleri ile birlikte Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’u makamında ziyaret eden Türkiye şampiyonları Elanur Morca, Mehmet Efe Kaydağ, Nira Göke, Büşra Naz Çelik, Emin Ziya Karabacak, İrem Su Çalışkan, Ayşe Elvin Toprak, Ecrin Tokmak ve Öykü Ece Yılmaz desteklerinden dolayı Başkan Altunok’a teşekkür ettiklerini açıkladılar.
“Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” diyerek konuşmasına başlayan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Göreve geldiğimiz günden itibaren spora ve sporcuya her zaman destek olduk ve olmaya da devam ediyoruz. İlçemizde mücadele eden tüm spor kulüplerimize imkanlarımız dahilinde yardımcı oluyoruz. Belediye spor kulübümüze bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Muaythai takımımız Kütahya’da yapılan müsabakalarda göğsümüzü kabartmıştır. 26-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Kütahya’da yapılan Minik yıldız Muaythai Türkiye Şampiyonasında Silifke’mizi temsil eden 13 sporcumuz 3 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya alan tüm sporcularımızı kucaklıyor, hepsini başarılarından dolayı kutluyorum. Silifke Belediyesi olarak ilçede tüm spor branşlarını yaşatıp, sporun ve sporcuların yanında olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
09.09.2022, Mevlüt Partal, Silifke,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir