Silifke’de festival kupası voleybol turnuvası başladı


30 Mayıs 2022
Okuma : 180


Uluslar arası Silifke Müzik ve Folklor Festivali etkinlikleri içerisinde yer alan kurumlar arası voleybol turnuvası kapalı spor salonunda düzenlenen törenle başladı.
Düzenlenen törende konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “20-26 Haziran 2022 tarihleri arasında 49. Sunu düzenleyeceğimiz Uluslararası Silifke Kültür Haftası etkinlikleri içerisinde yer alan sportif faaliyetlerimiz arasında voleybol turnuvası da yer almaktadır. Bugün başlayan voleybol turnuvamız 17 Haziran 2022 tarihinde saat 19.30’da yine bu salonda yapılacak olan final karşılaşması ile sona erecektir. Ödül törenimizi ise festival kutlamaları içerisinde gerçekleştireceğiz. Düzenlediğimiz bu turnuva ile birlikte hem festival programımızı zenginleştirmeyi hem de kurumlar arası birlik ve beraberliğin sağlanmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Çünkü spor, dostluk ve kardeşliktir. İlçemizde bulunan resmi kurum ve kuruluşlarımızın voleybol turnuvasına ilgi göstermesi ve katılım sağlaması bizleri son derece memnun etmiştir. Maçlarımızın centilmence, güzellik içerisinde, birbirimizi severek sayarak, hoşgörü ve anlayışla geçmesini diliyorum. Turnuvamızın düzenlenmesine katkı sunan resmi kurum ve kuruluşlarımız başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, turnuvaya katılan takımlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.
Kapalı spor salonunda düzenlenen ve toplam 19 takımın katıldığı festival kupası voleybol turnuvası Silifke Belediyesi ve Ticaret Odası takımları arasında oynanan maçla başladı.
27.05.2022, Mevlüt Partal, Silifke,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir